• hu
  • 2019.11.11. - 2019.11.17.

    Hétfő

    2019.11.11.
    Kineziológiai kezelés (Zártkörű)
    Napraforgó Kineziológia
    8:45 - 11:45
    Füstike terem
    Gyerekjátszó
    Önismereti csoport (Regisztrációhoz kötött)
    Kalamász Kevin
    17:30 - 21:00
    Boróka terem
    Varga Ildikó
    18:00 - 19:30
    Kankalin terem
    Veszteség-és gyászfeldoolgozás (Zártkörű)
    Bagossy-Váczi Judit
    18:00 - 20:00
    Zsálya terem
    Berkes Szofi Judit
    18:30 - 20:30
    Juhar terem
    Kirtan Band
    19:00 - 21:00
    Belső udvar

    Kedd

    2019.11.12.
    EQ – a kivételes versenyelőny (Regisztrációhoz kötött)
    Értsünk szót Kft.
    9:00 - 11:00
    Rekettye terem
    Cseke Szabolcs
    10:30 - 11:30
    Gyerekjátszó
    Egyéni coaching (Zártkörű)
    N. Kiss Judit
    12:00 - 13:00
    Beléndek terem
    YATAO
    17:00 - 22:00
    Belső udvar
    Integrál lakás
    Irodalomterápiás csoportfoglalkozás (Regisztrációhoz kötött)
    Rudolf Panka
    18:00 - 20:00
    Zsálya terem
    Belső Mozdulat csoport (Zártkörű)
    Ferenci Gabi
    18:00 - 21:00
    Kankalin terem
    Ősök Útja Dobkör (Nyitott)
    Majercsik János - Oguz
    19:00 - 21:00
    Lótusz terem
    YATAO
    19:00 - 22:00
    Hamvas terem

    Szerda

    2019.11.13.
    Csillagtitok meditáció (Zártkörű)
    Veres Mónika
    10:00 - 12:00
    Boróka terem
    Csoportvezető képzés (Zártkörű)
    Kun Szilvia
    10:00 - 18:00
    Zsálya terem
    Dávid Andrea
    10:30 - 11:30
    Gyerekjátszó
    Rekettye terem
    Gáspár Enikő
    17:00 - 19:00
    Gyerekjátszó
    Movement Medicine Budapest
    18:00 - 20:30
    Lótusz terem
    Swing Táncórák (Regisztrációhoz kötött)
    Keep Swinging Egyesület
    18:30 - 21:30
    Juhar terem
    Kalmár Andrea
    19:00 - 20:30
    Rekettye terem
    Mérő László
    19:00 - 21:00
    Hamvas terem

    Csütörtök

    2019.11.14.
    Finanszírozás 2019 Konferencia (Regisztrációhoz kötött)
    Privátbankár.hu
    8:30 - 16:00
    Hamvas terem
    A Jóga Tánca (Nyitott)
    18:00 - 20:00
    Integrál lakás
    Örömdobolás (Nyitott)
    Fehérholló Öskü
    19:00 - 21:00
    Rekettye terem
    Toastmaster est (Zártkörű)
    PestBeszéd Tostmaster Klub
    19:00 - 20:30
    Zsálya terem

    Péntek

    2019.11.15.
    Integrál családállítás - Kemény Péterrel (Regisztrációhoz kötött)
    9:00 - 19:00
    Bojtorján terem
    Mesélj Fejből (Regisztrációhoz kötött)
    Demendy Zoltán
    9:15 - 14:30
    Zsálya terem
    Himalájai jóga (Nyitott)
    Fülöp Réka
    10:00 - 12:00
    Integrál lakás
    találkozó (Nyitott)
    Bp. Mums
    10:00 - 11:00
    Gyerekjátszó
    Kléh-Reinle István
    17:00 - 19:00
    Beléndek terem
    Tibeti pszichiátria (Nyitott)
    Erdélyi Zoltán
    18:00 - 20:30
    Lótusz terem
    Ungár Mariann
    18:00 - 20:00
    Boróka terem
    Belső udvar
    Erdősi-Bóta Bence
    18:30 - 20:00
    Rekettye terem
    Lélektükrök - Önismereti irodalmi est (Nyitott)
    Csórics Balázs
    19:00 - 20:30
    Juhar terem

    Szombat

    2019.11.16.
    Tréning a diszlexiás nyelvtanulókat segítő technikákról (Zártkörű)
    Imréné Sarkadi Ágnes
    8:30 - 14:30
    Zsálya terem
    Jobb Agyféltekés Festő Klub (Nyitott)
    Dorogi Andrea
    9:00 - 17:00
    Kankalin terem
    Ajándék magamnak - Önismeret csoport (Regisztrációhoz kötött)
    Inkret Bogi
    9:30 - 17:30
    Boróka terem
    Jelzésfestők és túravezetők napja (Zártkörű)
    Jónás Beáta
    9:30 - 17:00
    Juhar terem
    Asztrozófia tanfolyam (Zártkörű)
    Veres Mónika
    10:00 - 17:00
    Rekettye terem
    Fókuszban a Healy (Zártkörű)
    Csányi Éva
    13:45 - 19:00
    Bojtorján terem

    Vasárnap

    2019.11.17.
    Jobb Agyféltekés Rajzklub (Nyitott)
    Valentin Péter
    9:00 - 17:00
    Kankalin terem
    Pszichodráma (Zártkörű)
    Harangi Rita
    9:30 - 17:30
    Rekettye terem
    Asztrológia tanfolyam - II. csoport (Nyitott)
    Bánfalvi Andrea
    10:00 - 17:00
    Boróka terem
    MantraSOUND – Narada Védikus Akadémia
    19:00 - 21:00
    Belső udvar