• en
  • 2019.10.14. - 2019.10.20.

    Hétfő

    2019.10.14.
    Kineziológiai kezelés (Zártkörű)
    Napraforgó Kineziológia
    9:30 - 12:30
    Beléndek terem
    Transztánc (Nyitott)
    Oros Andi
    18:00 - 20:30
    Lótusz terem
    Varga Ildikó
    18:00 - 19:30
    Kankalin terem
    TAO Csikung - Stresszoldó és energetizáló torna és meditáció (Nyitott)
    Káplár Kornél
    18:30 - 20:00
    Rekettye terem
    Rituáltánc (Nyitott)
    Berkes Szofi Judit
    18:30 - 20:30
    Juhar terem
    Incanto - Lélekének (Zártkörű)
    Erdősi-Bóta Bence
    19:00 - 21:30
    Bojtorján terem

    Kedd

    2019.10.15.
    Drive Online Marketing Partnertalálkozó 2019 (Zártkörű)
    Drive Online Marketing Kft.
    12:00 - 17:00
    Hamvas terem
    Önismereti csoport (Regisztrációhoz kötött)
    Kalamász Kevin
    17:30 - 21:00
    Rekettye terem
    Integrál lakás
    Ősök Útja Dobkör (Nyitott)
    Majercsik János - Oguz
    19:30 - 21:00
    Juhar terem

    Szerda

    2019.10.16.
    Integrál csoportvezető képzés (Zártkörű)
    Kun Szilvia
    9:00 - 17:00
    Zsálya terem
    Csillagtitok meditáció (Zártkörű)
    Veres Mónika
    10:00 - 12:00
    Boróka terem
    Baba dalok angolul (Nyitott)
    Dávid Andrea
    10:30 - 11:30
    Gyerekjátszó
    Rekettye terem
    Önismereti csoport (Regisztrációhoz kötött)
    Kalamász Kevin
    17:30 - 21:00
    Boróka terem
    Swing Táncórák (Regisztrációhoz kötött)
    Keep Swinging Egyesület
    18:30 - 21:30
    Juhar terem
    Kalmár Andrea
    19:00 - 20:30
    Rekettye terem

    Csütörtök

    2019.10.17.
    Impact Brunch III. (Regisztrációhoz kötött)
    Civil és Közösségi Kapcsolatok Területe
    9:00 - 12:30
    Hamvas terem
    Gyakorló Nap Csillagtitok (Zártkörű)
    Veres Mónika
    9:30 - 16:30
    Boróka terem
    Belső udvar
    A Jóga Tánca (Nyitott)
    18:00 - 20:00
    Integrál lakás
    Örömdobolás (Nyitott)
    Fehérholló Öskü
    19:00 - 21:00
    Rekettye terem
    Toastmaster est (Zártkörű)
    PestBeszéd Tostmaster Klub
    19:00 - 20:30
    Zsálya terem

    Péntek

    2019.10.18.
    Jobb Agyféltekés Alap Rajztanfolyam (Nyitott)
    Valentin Péter
    9:00 - 17:00
    Kankalin terem
    Önismereti pszichodráma csoport (Zártkörű)
    Hornyák Ágnes és Sándor Jenő
    9:00 - 18:00
    Bojtorján terem
    Juhar terem
    Himalájai jóga (Nyitott)
    Fülöp Réka
    10:00 - 12:00
    Integrál lakás
    találkozó (Nyitott)
    Bp. Mums
    10:30 - 11:30
    Gyerekjátszó
    Kineziológiai kezelés (Zártkörű)
    Napraforgó Kineziológia
    14:15 - 15:45
    Beléndek terem
    A terápia négy ága - Holisztius szemlélet a tibeti gyógyászatban (Nyitott)
    Erdélyi Zoltán
    18:00 - 20:30
    Lótusz terem
    Ungár Mariann
    18:00 - 20:00
    Boróka terem
    Antal Évi, Ujváry Berta
    18:00 - 21:00
    Rekettye terem

    Szombat

    2019.10.19.
    Jobb Agyféltekés Alap Rajztanfolyam (Nyitott)
    Valentin Péter
    9:00 - 17:00
    Kankalin terem
    Vezetett meditáció (Nyitott)
    Gyurkó Zsolt
    9:00 - 17:00
    Boróka terem
    Ecstatic Dance Budapest (Nyitott)
    Ecstatic Dance
    19:00 - 21:30
    Hamvas terem

    Vasárnap

    2019.10.20.
    Jobb Agyféltekés Alap Rajztanfolyam (Nyitott)
    Valentin Péter
    9:00 - 17:00
    Kankalin terem
    Pszichodráma (Zártkörű)
    Harangi Rita
    9:30 - 17:30
    Rekettye terem
    Asztrológia tanfolyam - II. csoport (Nyitott)
    Bánfalvi Andrea
    10:00 - 20:00
    Boróka terem
    Erdősi-Bóta Bence
    19:00 - 21:00
    Belső udvar