• en
  • 2020.09.21. - 2020.09.27.

    Hétfő

    2020.09.21.
    Megbeszélés (Zártkörű)
    IKOSZ
    14:00 - 17:00
    Kankalin terem
    Incanto - Lélekének (Zártkörű)
    Erdősi-Bóta Bence
    18:00 - 21:30
    Bojtorján terem
    Rituáltánc (Nyitott)
    Berkes Szofi Judit
    18:30 - 20:30
    Hamvas terem
    Movement Medicine Budapest
    18:30 - 21:30
    Juhar terem

    Kedd

    2020.09.22.
    CBD masszázsterápia (Nyitott)
    Kis F. Kornélia
    18:00 - 19:00
    Bodza terem

    Szerda

    2020.09.23.
    Kommunikációs tréning (Zártkörű)
    Ökopolisz Alapítvány
    9:00 - 13:00
    Kankalin terem
    Kommunikációs tréning (Zártkörű)
    Ökopolisz Alapítvány
    14:00 - 18:00
    Kankalin terem
    Egyéni (Zártkörű)
    Ferenci Gabi
    15:00 - 16:30
    Beléndek terem
    Önismereti csoport (Zártkörű)
    Kalamász Kevin
    17:00 - 21:00
    Zsálya terem
    CBD masszázsterápia (Nyitott)
    Kis F. Kornélia
    18:00 - 19:00
    Bodza terem

    Csütörtök

    2020.09.24.
    ELMARAD - Jóga - MagNet vezetőség (Nyitott)
    8:30 - 10:00
    Integrál lakás
    ELMARAD - coaching (Nyitott)
    10:00 - 21:00
    Füstike terem
    meeting (Zártkörű)
    Olesia Kuzo
    12:00 - 14:00
    Gyerekjátszó
    Tudatosan a változásban – Interaktív workshop tánccal és drámával (Regisztrációhoz kötött)
    Rogers Személyközpontú Oktatásért Alapítvány
    15:00 - 19:00
    Juhar terem
    Tudatosan a változásban – Interaktív workshop tánccal és drámával (Nyitott)
    Rogers Személyközpontú Oktatásért Alapítvány
    15:00 - 19:00
    Rekettye terem
    Svéd egészségőrző program tájékoztató (Nyitott)
    Kiss Nóra
    18:00 - 20:30
    Boróka terem
    Toastmaster est (Nyitott)
    PestBeszéd Tostmaster Klub
    19:00 - 20:30
    Bojtorján terem
    Pókó Nikolett
    19:00 - 21:00
    Zsálya terem

    Péntek

    2020.09.25.
    Családállítás (Zártkörű)
    9:00 - 19:00
    Rekettye terem
    egyéni (Zártkörű)
    Deli Mónika
    15:00 - 16:00
    Füstike terem
    SPORT MENTÁLTRÉNER KÉPZÉS - LEVEL2 (Nyitott)
    Kenyeres András
    16:00 - 21:00
    Bodza terem
    Kapcsolódás ÉS Szabadság workshop sorozat (Nyitott)
    Kléh-Reinle István
    16:30 - 21:30
    Bojtorján terem
    Kőházy Ferenc
    18:30 - 21:30
    Juhar terem
    Szexuális Blokkoldás Szomatikus Szemszögből (Regisztrációhoz kötött)
    Kékes Réka – Hummel Zsolt
    19:00 - 21:00
    Hamvas terem

    Szombat

    2020.09.26.
    Fess velem, élményfestés! (Nyitott)
    Szarka Hajnalka
    10:00 - 17:00
    Boróka terem
    Madárbarát kert képzés (Regisztrációhoz kötött)
    Orbán Zoltán
    10:30 - 16:30
    Bojtorján terem
    1. Torzult magatartások az emberi kapcsolatokban, 2. Tragédiáink oka és értelme, 3. Az élő Naprendszer (Nyitott)
    Martinovich Tamás, Nagyiday Adrienne, Szabari János
    14:00 - 18:00
    Juhar terem
    Koncert (Nyitott)
    Pachamama Band
    18:30 - 21:00
    Belső udvar

    Vasárnap

    2020.09.27.
    Ezoterikus workshop egyesületi tagoknak (Zártkörű)
    Kozmikus Tudat Egyesület
    8:00 - 17:00
    Hamvas terem
    Halas Csilla - IP2 - Önismereti csoport (Zártkörű)
    Integrál Akadémia
    9:00 - 17:00
    Lótusz terem
    Fess velem, élményfestés! (Nyitott)
    Szarka Hajnalka
    10:00 - 17:00
    Boróka terem
    Madárbarát kert képzés (Regisztrációhoz kötött)
    Orbán Zoltán
    10:30 - 16:30
    Bojtorján terem
    MantraSOUND - Bakos Judot Eszter
    19:00 - 21:00
    Hamvas terem